Pegasos Ailesi

Pegasos Ailesi

Hekimlerimiz

aziz1  1970 yılında Mardinde doğdu. 1990 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun olduktan   sonra   İzmir'de   klinik hizmeti vermeye başlamış ve 1993 yılında Peqasos Veteriner'i kurmuştur. Erciyes Üniversitesi Veteriner Fakültesinde Cerrahi ortopedi ve travmatoloji uzmanlığını yaptı.Indıan Veterinary Journal ve Veteriner Cerrahi dergisinde yayınlanmış iki yayını vardır.Aziz Azizoğlu’nun  Baran isminde oğlu ,Bety isminde köpeği ve Turunç isminde kedisi vardır.


rauftunay

  1971 yılında Aydın'da Doğdu. 1994 Yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun oldu. Mezun olur olmaz Pegasos ailesine ortak olarak katıldı. 1998 Yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Dölerme ve Suni Tohumlama Anabilim dalında uzmanlığını tamamladı. Journal of Small Animal Practice dergisinde yayınlanmış bir yayını vardır. Tan isminde bir oğlu, Snop, Cumali ve Çıtır isminde 3 köpeği vardır.

 

Devamını oku


selincebe 
   1982 yılında İzmir’de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini İzmir’de tamamladı. 2006 yılında Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi Küçük Hayvan Hekimliği bölümünden okul üçüncüsü olarak mezun oldu. 2007 yılında Pegasos ailesine katıldı. Cerrahi ve anestezi en çok ilgi duyduğu konulardır. Bir çok kongre, kurs ve seminere katıldı. İyi derecede İngilizce bilen Selin Cebe' nin Duman isminde bir kedisi vardır.
aytekinkamber
  Aytekin Kamber 1979 yılında Ankara’da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini İzmir’de tamamladı. Çocukluk hayali olan Veteriner Hekimlik mesleğinin eğitimini almak üzere yıllar sonra Ankara’ya döndü. Ankara Üniversitesi, Veteriner Fakültesin’den 2003 yılında mezun oldu.
Aynı yıl büyüdüğü şehir İzmir’e geri dönerek Pegasos ailesinde Hekimliğe başladı.
Yurt içi ve yurt dışı seminer, kurs, kongrelere katıldı.
2005-2007 Yılları arasında Bostanlı da açılan Genç Pegasos’un Sorumlu Hekimliğini üstlendi. Kendisine duyulan ihtiyaç nedeniyle buradaki görevine son verip Pegasos’a geri döndü.
Beş kedi sahibi olan Aytekin Kamber evli ve şu sıralar baba adayı. Sevgi ve tutku ile bağlı olduğu mesleğini dokuz yıldır Pegasos Veteriner de sürdürmeye devam ediyor.
evrenkarabudak
  1982 yılında Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimini Tavşanlı’da tamamladıktan sonra çocukluğundan beri çok istediği Veteriner Fakültesini kazandı. 2006 yılında Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden mezun oldu. Askerlik görevini tamamladıktan sonra 2008 yılında Pegasos ailesine katıldı. Veteriner acil tıp, hayvan psikolojisi ve köpeklerde davranış problemleri ilgi alanlarıdır. Uzun süre gece hekimliği yapan Evren Karabudak Pegasos Veteriner'de Mobil Klinik hizmetini veren ikinci hekim olmuştur. Orfe isminde kedisi vardır.
  
  

Muhasebe
ayhandundar

Resepsiyonist
mehtapdogrusoz didembayram

Pet Kuaför
kemalmulayim

Yardımcı Personel
ahmetunver muratgokbulut


hiliski1